Reclaim GRS resirkulert tofarget sports duffelbag er laget av 100 % resirkulerte materialer på utsiden, og har en vertikal frontlomme med glidelås og et romslig hovedrom med glidelås. Bærehåndtak og justerbare skulderstropper for bærekomfort, noe som gjør den egnet for sportsaktiviteter.
2,29 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 166,00 | 160,00 | 156,00 | 152,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtrykk | 2,29 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 45 x 26 x 20,3 cm |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 32x49x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159586395 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3998 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 675,00 kr
Fra 319,00 kr
Fra 1359,00 kr
Fra 1119,00 kr
Fra 395,00 kr
Fra 150,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |