Florida kileformet handlenett 270 g/m² er laget av 100 % GRS sertifisert resirkulert bomull. Det sikrer et mer ansvarlig og holdbart valg for dine daglige behov. Med hele 14 liters kapasitet og 30 cm lange håndtak, er det perfekt for å frakte dagligvarer, bøker eller hverdagslige ting uten problemer.
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 64,00 | 62,00 | 60,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bomull |
| Størrelse | 38 x 42 x 9 cmcm |
| Emballasje | 80st |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14.25kg |
| Emballasje | 39x57x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159668305 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3569 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 79,00 kr
Fra 20,55 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |