Minimalistisk kjølebag laget i vannavstøtende nubuck-PU. Lange håndtak og justerbar skulderstropp for optimal komfort. Kjølebagen er isolert med et ekstra tykt skum, og foret i bagen er laget av såkalt PEVA, noe som gjør at den er lett å holde ren. En kjølebag som passer like bra på stranden som i skogen.
• Vannavstøtende
• Stilrent PU-materiale
• PEVA søm som gjør sørger for at det ikke blir lekkasje
• Enkel å rengjøre
• Glidelås av høy kvalitet
6.53 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 538,00 | 524,00 | 510,00 | 495,00 | 486,00 | 476,00 |
Svart
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
| Størrelse | 32 x 22 x 34 cm |
| Vekt | 845.5g |
| Trykkeflate | 120 x 120 mm |
| Materiale | Polyester,Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2513 |
| Nästa Leverans : 2026-05-13 | 1005 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 699,00 kr
Fra 139,00 kr
Fra 309,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 309,00 kr
Fra 175,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |