En romslig kjølebag med fleksibel rullelukking, som tilbyr 1522 liter justerbar oppbevaringsplass. Laget av 34 % sertifisert resirkulert polyester (RCS) med et vannavstøtende PU-belegg for enkel rengjøring og pålitelig beskyttelse. Den ekstra tykke PEVA-isolasjonen sikrer riktig temperatur på innholdet over lengre tid, slik at mat og drikke holder seg ferskt lenger. 2-i-1-bæresystemet har både komfortable håndtak og en justerbar, avtagbar skulderstropp. Karabinkrok-klare løkker for å kunne feste saker man vil ha med seg, åpen ytterlomme og en innebygd flaskeåpner gir praktisk komfort for ethvert eventyr. Alle Nordic Drift-produkter er kvalitetstestet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, dekkes alle varer av en 5-års garanti mot produksjonsfeil.
• Stor kjølebag
• Justerbare stopper
• PEVA søm som gjør sørger for at det ikke blir lekkasje
• Vannavstøtende
• Kan utvides i størrelse
7.95 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 989,00 | 963,00 | 936,00 | 910,00 | 893,00 | 875,00 |
Svart
| Størrelse | 37.5 x 20 x 31 cm |
| Vekt | 884g |
| Trykkeflate | 90 x 60 mm |
| Materiale | Resirkulert polyester,PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 22 |
| Nästa Leverans : 2026-05-13 | 1944 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 699,00 kr
Fra 139,00 kr
Fra 309,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 549,00 kr
Fra 159,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |