Et robust og kompakt multiverktøy med 8 funksjoner, laget av rustfritt stål som du kan ha med deg på nøkkelknippet.
0,66 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 45,00 | 44,00 | 43,00 | 42,00 |
Sølv
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 28 |
| CO2-avtrykk | 0,66 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Størrelse | 6,3 x 6,3 cm |
| Emballasje | 150stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11kg |
| Emballasje | 17x29x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159670391 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 48,25 kr
Fra 72,50 kr
Fra 299,00 kr
Fra 379,00 kr
Fra 134,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |