Isskrape med beskyttende polyestervott med ekstra vattering på innsiden.
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 47,00 | 45,00 | 44,00 | 43,00 |
Blå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester, Plast |
| Størrelse | 26,5 x 1,5 x 16,5 cmcm |
| Emballasje | 100st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 27x48x50cm |
| GTIN / EAN | 8713159156017 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 15435 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 7,56 kr
Fra 18,90 kr
Fra 31,70 kr
Fra 26,30 kr
Fra 15,30 kr
Fra 21,45 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |