Rotate 8 GB USB minnepinne av bambus som lar deg overføre data til en kompatibel PC eller MacBook. Huset er laget av ren bambus. USB versjon 2.0, med en skrivehastighet på 3 MB/s og en lesehastighet på 10 MB/
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 92,00 | 90,00 | 86,00 | 82,00 |
Beige
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bambus tre |
| Størrelse | 6 x 1,3 x 1,9 cmcm |
| Emballasje | 500st |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4.75kg |
| Emballasje | 44x28x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159565345 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1209 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 78,00 kr
Fra 91,00 kr
Fra 64,50 kr
Fra 91,50 kr
Fra 72,50 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |