Enkeltvegget sportsflaske med ergonomisk design laget av resirkulerbart PET materiale. Med sølesikkert lokk og flipptopp drikketut. Volumkapasiteten er 1 liter. Produsert i Storbritannia. Pakket i resirkulert PE plastpose. BPA fri.
| Antall | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 90,00 | 76,00 | 72,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PET plast, PP plast SAN plast PE plast |
| Diameter | 8.8g |
| Størrelse | 21,8 x Ø 8,8 cmcm |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 5.3kg |
| Vekt | 5.03kg |
| Emballasje | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159607458 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,85 kr
Fra 103,00 kr
Fra 19,30 kr
Fra 60,00 kr
Fra 18,90 kr
Fra 26,85 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |