Spar 50% plass takket være denne smarte utviklede silikonflasken. Med en kapasitet på 550ml kan du holde deg selv hydrert mens du er rundt omkring og gjør utendørs aktiviteter. Laget av 100% food safe silikon materiale. Den er enkel å rengjøre. En praktisk karabinkrok lar deg hekte flasken på bagen din slik at du enkelt får den med deg. BPA fri.
• BPA fri
• Kapacitet 550ml
• Sumperkompakt og sammenleggbar
1.25 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 228,00 | 223,00 | 216,00 | 210,00 | 207,00 | 202,00 |
Svart
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 24.3 x ø 7.1 cm |
| Vekt | 200g |
| Trykkeflate | 30 x 30 mm |
| Materiale | Silikon,Aluminium |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1378 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 19,30 kr
Fra 60,00 kr
Fra 103,00 kr
Fra 18,90 kr
Fra 22,00 kr
Fra 26,85 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |