Sportsflaske med enkeltvegg og integrert fingergrepsdesign. Med sølesikkert lokk og flipp-topp. Volumkapasiteten er 500 ml. Miks og match farger for å lage din perfekte flaske. Kontakt kundeservice for flere fargealternativer. Laget i Storbritannia. Uten BPA. EN12875-1-kompatibel og tåler oppvaskmaskin.
0,29 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 44,00 | 34,00 | 28,00 | 26,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 41 |
| CO2-avtrykk | 0,29 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | HDPE plast, PP plast |
| Diameter | 7,5cm |
| Størrelse | 18,5 x Ø 7,5 cm |
| Emballasje | 75stk |
| Bruttovekt | 5,4kg |
| Vekt | 5,13kg |
| Emballasje | 58x41x61cm |
| GTIN / EAN | 8713159315193 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,85 kr
Fra 19,30 kr
Fra 103,00 kr
Fra 105,00 kr
Fra 18,90 kr
Fra 20,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |