Stylus ballpoint penn og stylus kulepenn i et gavesett. Fin design med flotte detaljer. Kommer i en Swiss Peak gaveeske.
• Swiss Peak tube gaveeske
• Kvalitets brass metall
• Stylus inkludert
0.39 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 98,50 | 96,00 | 94,00 | 91,00 | 89,50 | 87,50 |
Svart
| Størrelse | 4.4 x 4.4 x 16.7 x ø 1 cm |
| Vekt | 40g |
| Trykkeflate | 47 x 5 mm |
| Materiale | Metall,Metall |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2976 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 12,45 kr
Fra 8,46 kr
Fra 9,72 kr
Fra 39,60 kr
Fra 63,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |