X3.1 RCS sertifisert R-ABS penn er en tidløs ballpoint-penn med clip i metall og fasinerende diamantmønster. Ca. 1200m skrivelengde German Dokumental® blått blekk med TC-kule for myk og herlig skrift. Pennen er produsert med 38 % resirkulert ABS, sertifisert for holdbarhet.
• Unikt diamantmønster
• Metal klip
• Fantastisk skrivesystem
• Trendy gave
0.07 KG
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 10,40 | 10,05 | 9,82 | 9,49 | 9,38 | 9,16 |
Svart
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 14 x ø 1 cm |
| Vekt | 11.5g |
| Trykkeflate | 40 x 5 mm |
| Materiale | Resirkulert ABS,Jern |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 13366 |
| Nästa Leverans : 2026-07-06 | 20000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,82 kr
Fra 8,10 kr
Fra 7,38 kr
Fra 23,05 kr
Fra 9,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |