Den RCS sertifiserte Liberto padfolioen/dokumentmappen er delvis laget av resirkulert tidligere brukt polyester, noe som gjør den til et mer bærekraftig valg siden den bidrar til å redusere bruken av nye råvarer. Med penneløkke, trekkspillomme og 64 kremfargede ark med 80 g/m2 resirkulert papir fra bærekraftige kilder. Pennen og annet tilbehør som vises på bildene er ikke inkludert i dette produktet.
0,60 kg
Marineblå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 0,60 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert papir |
| Størrelse | 23 x 2,5 x 17,5 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 8,4kg |
| Emballasje | 43x37x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159602880 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCS,FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1841 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 299,00 kr
Fra 22,90 kr
Fra 114,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |