Liten, men kraftig 3W trådløs høyttaler laget med RCS (Recycled Claim Standard) sertifisert resirkulert aluminium og resirkulert ABS. Totalt resirkulert innhold: 28 % basert på total vekt. RCS-sertifisering sikrer en fullstendig sertifisert forsyningskjede for de resirkulerte materialene. Aluminium mister ikke sine egenskaper i resirkuleringsprosessen og kan resirkuleres i det uendelige. Inkludert resirkulert ladekabel av type C laget av RCS-sertifisert resirkulert TPE. Pakket i FSC®-miksemballasje. Batteriet på 500 mah gir en spilletid på opptil 4 timer og kan lades helt opp på 2 timer. Med BT 5.0 for jevn tilkobling opp til 10 meter. Varen og tilbehøret er PVC-fritt.
2.72 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 296,00 | 288,00 | 281,00 | 273,00 | 268,00 | 262,00 |
Grå
| Størrelse | 4.8 x 4.8 x 3.9 cm |
| Vekt | 146.2g |
| Trykkeflate | 20 x 15 mm |
| Materiale | Resirkulert aluminiumslegering |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Sertifikat for Recycled Claim Standard, Overhold direktivet for radio og telekomutstyr 2014/53/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | |
| Nästa Leverans : 2026-05-22 | 1205 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2151,00 kr
Fra 555,00 kr
Fra 1960,00 kr
Fra 280,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |