Opplev komfort og klarhet i hver lytteøkt med Dofida kablet Type-C ørepropper. De leveres i en stilig oppbevaringsboks laget av resirkulert plast.
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 38,00 | 37,00 | 36,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 7,1 x 1,9 x 7,2 cmcm |
| Emballasje | 250st |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11.4kg |
| Emballasje | 57x38x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159683766 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4749 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 189,00 kr
Fra 2189,00 kr
Fra 399,00 kr
Fra 650,00 kr
Fra 189,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |