Topl Cup er den perfekte baristakoppen i størrelse 8 oz (236 ml) for ditt favorittbrygg. Den er laget av RCS-sertifiserte resirkulerte materialer og er vakuumisolert, slik at drikken holder perfekt temperatur. Den patenterte 360° slurkdesignen og det gjennomsiktige lokket er praktisk og stilfullt for dine daglige eventyr, enten du spaserer i parken eller pendler til jobben.
• Sølefri
• Eksklusivt high-end detaljhandelsmerke
• Patentert 360-lokk
1.75 KG
Grå
| Størrelse | 12.5 x ø 8.8 cm |
| Vekt | 218g |
| Trykkeflate | 249 x 55 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://toplcup.com/pages/support product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 891 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 178,00 kr
Fra 299,00 kr
Fra 229,00 kr
Fra 239,00 kr
Fra 61,50 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |