Trucker 5 panels capsen er en klassisk trucker caps med 100 g/m² polyesterjerseyskum foran og pustende polyesternett bak. Denne capsen har en praktisk plastlukking for sikker passform for en hodeomkrets på 58 cm, noe som sikrer en komfortabel og tilpasset passform.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 33,00 | 32,00 | 31,00 | 30,00 |
Solid svart, solid svart
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Jersey foam i 100% Polyester, 100 g/m2, Contrast fabric, Mesh i 100% Polyester |
| Emballasje | 160st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 45x80x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159209690 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10615 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 70,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 74,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 1020,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |