Denne Ukiyo serveringstangen i bambus blir kjøkkenredskapet du bruker mest. Perfekt til å løfte, vende og servere matretter. Kommer i en gaveeske av kraftpapir.
• Laget av naturlig bambus
• Kartong gaveboks
0.09 KG
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 40,40 | 39,30 | 38,20 | 37,10 | 36,00 |
Brun
UKIYO er et japansk-inspirert hjemme dekor merke kjent for sitt minimimalistiske design på elementer til alle rom i huset. Oraniske former, naturlige materialer og myke, dempete farger med lekne kontraster karaktiserer de detaljerte komponerte kolleksjonene.
| Størrelse | 29 x 6 x 1.3 cm |
| Vekt | 32g |
| Trykkeflate | 100 x 8 mm |
| Materiale | Bambus |
| Opprinnelsesland | CHN |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3776 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 189,00 kr
Fra 499,00 kr
Fra 349,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 79,00 kr
Fra 319,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |