Skjær opp og server favorittpizzaen din med stil med Pizza Set Copenhagen fra BOSKA - et B Corporation-sertifisert selskap. Settet tåler oppvaskmaskin og kjøleskap og består av et lett pizzahjul og et serveringsspade, begge i rustfritt stål av høy kvalitet. Perfekt ikke bare til pizza, men også til andre kulinariske herligheter som flammkuchen og kake. Dessuten leveres det med livstidsgaranti.
• Livstidsgaranti
• Eksklusivt high-end detaljhandelsmerke
• B-Corp-selskap
1.96 KG
Stål
| Størrelse | 27 x 7.8 x 1.5 cm |
| Vekt | 166g |
| Trykkeflate | 60 x 7 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| GPSR-Informasjon | https://nl.boska.com/pages/contact support@boska.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1253 |
| Nästa Leverans : 2026-08-13 | 3024 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 699,00 kr
Fra 259,00 kr
Fra 499,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 380,00 kr
Fra 106,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |